Open aanhangers
Gesloten aanhangers
Paardentrailers
We leveren ook:
Bezoek ons
Brink 8
7731 TG Ommen
Mail ons
Breedte: 165 cm
Lengte: 310 cm
Hoogte zijwand: 230 cm
Laadvermogen: 1565 kg
Product omschijving
Product specificaties
| Breedte | 165 cm |
|---|---|
| Conditie | Nieuw |
| Eigen gewicht | 835 kg |
| Geremd | Geremd |
| Gewichtsklasse | 2400 kg |
| Hoogte zijwanden | 230 cm |
| Laadvermogen | 1565 kg |
| Lengte | 310 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2400 kg |
| Merk | Böckmann |
| Model | Champion, Esprit |
Neem contact op met Bert
Alternatieven voor jouw geselecteerd
Vakantie t/m 11 augustus
Wij genieten van onze vakantie. T/m 11 augustus zijn we wel telefonisch en via Whatsapp bereikbaar.