Open aanhangers
Gesloten aanhangers
Paardentrailers
We leveren ook:
Bezoek ons
Brink 8
7731 TG Ommen
Mail ons
Breedte: 165 cm
Lengte: 328 cm
Hoogte zijwand: 230 cm
Laadvermogen: 1509 kg
Product omschijving
De Böckmann Duo R is een stijlvol en functioneel model binnen de bekende Duo-serie van Böckmann. Deze 2-paards trailer is standaard uitgerust met een praktische zadelkamer en biedt een comfortabele en veilige reis voor paard én ruiter. Ideaal voor recreatief gebruik of wedstrijdruiters die net wat extra ruimte nodig hebben.
Zoals altijd bij Vema Ommen wordt deze trailer rijklaar geleverd én volledig gecontroleerd volgens onze Vema-norm.
De Duo R paardentrailer is voorzien van een duurzame plywoord opbouw met een moderne polyester kap en boeg. Deze zorgen niet alleen voor een strakke uitstraling, maar dragen ook bij aan de aerodynamica en extra ruimte door de polyester boeg.
De Duo R is licht van gewicht, maar biedt verrassend veel binnenruimte voor zowel paarden als harnachement.
Zoals alle trailers van Böckmann beschikt de Duo R ook over doordachte veiligheidsvoorzieningen:
Of je nu naar les, concours of het bos gaat: jouw paard reist comfortabel en zonder stress.
Vema Ommen en Böckmann bieden tal van personalisatieopties, zoals:
Zo stel je een trailer samen die perfect past bij jouw wensen en het type paard dat je vervoert.
Elke paardentrailer wordt bij Vema Ommen geleverd volgens de Vema-norm: een uitgebreide kwaliteitscontrole die verder gaat dan de standaard controles. Zo weet je zeker dat je trailer veilig, compleet en klaar voor gebruik is.
Daarnaast bieden we:
Product specificaties
| Assen | Tandem |
|---|---|
| Breedte | 165 cm |
| Conditie | Nieuw |
| Eigen gewicht | 891 kg |
| Geremd | Geremd |
| Gewichtsklasse | 2400 kg |
| Hoogte zijwanden | 230 cm |
| Laadvermogen | 1509 kg |
| Lengte | 328 cm |
| Merk | Böckmann |
| Model | Duo |
Neem contact op met Bert
Alternatieven voor jouw geselecteerd
Vakantie t/m 11 augustus
Wij genieten van onze vakantie. T/m 11 augustus zijn we wel telefonisch en via Whatsapp bereikbaar.