Open aanhangers
Gesloten aanhangers
Paardentrailers
We leveren ook:
Bezoek ons
Brink 8
7731 TG Ommen
Mail ons
Breedte: 165 cm
Lengte: 305 cm
Hoogte zijwand: 230 cm
Laadvermogen: 1660 kg
Product omschijving
De Böckmann Duo Kutsche C is speciaal ontworpen voor het veilig en efficiënt vervoeren van zowel paarden als een menwagen of marathonwagen. Deze robuuste trailer uit de plywood-klasse is voorzien van een verlengde dissel en slimme oplossingen, waardoor hij uitblinkt in gebruiksgemak en veiligheid. Perfect voor menners die meer willen vervoeren – zonder in te leveren op veiligheid en comfort.
Bij Vema Ommen leveren we deze trailer rijklaar, afgestemd op jouw gebruikssituatie en gecontroleerd volgens onze eigen strenge Vema-norm.
De Duo Kutsche C is gebaseerd op het Duo-model van Böckmann, maar met een duidelijk verschil: de dissel is verlengd om plaats te bieden aan een marathonwagen of menwagen. De koetshouder met gesloten alu-geribbeld plaatstaal en oprijplaten zorgen voor gemakkelijk laden en lossen van de koets. Door het slimme scheidingswandsysteem kunnen de paarden verder naar voren worden geplaatst, hierdoor wordt het zwaartepunt van de trailer verplaatst.
De Böckmann Duo Kutsche C biedt alles wat je van een Böckmann paardentrailer mag verwachten:
Dankzij het WCF-chassis met wielschokbrekers is ook het rijgedrag uitmuntend, zelfs bij onrustige paarden of zware belading.
Net als andere modellen uit de Böckmann Duo-serie kun je ook deze trailer verder uitrusten met handige accessoires. Denk aan:
Zo stel je een trailer samen die perfect aansluit op jouw discipline en persoonlijke voorkeuren.
Elke trailer die bij Vema Ommen vertrekt, wordt volledig gecontroleerd op vele belangrijke punten. De Vema-norm gaat verder dan de standaard controles en maakt dat jij met een veilig gevoel de weg op gaat.
Daarnaast bieden we:
Product specificaties
| Assen | Tandem |
|---|---|
| Breedte | 165 cm |
| Conditie | Nieuw |
| Eigen gewicht | 1040 kg |
| Geremd | Geremd |
| Gewichtsklasse | 2700 kg |
| Hoogte zijwanden | 230 cm |
| Laadvermogen | 1660 kg |
| Lengte | 305 cm |
| Merk | Böckmann |
| Model | Duo |
Neem contact op met Bert
Alternatieven voor jouw geselecteerd
Vakantie t/m 11 augustus
Wij genieten van onze vakantie. T/m 11 augustus zijn we wel telefonisch en via Whatsapp bereikbaar.