Open aanhangers
Gesloten aanhangers
Paardentrailers
We leveren ook:
Bezoek ons
Brink 8
7731 TG Ommen
Mail ons
Breedte: 165 cm
Lengte: 310 cm
Hoogte zijwand: 212 cm
Laadvermogen: 1160 kg
Product omschijving
De Böckmann Champion Isy 165C is een unieke 2-paards paardentrailer, ontwikkeld met de specifieke behoeften van IJslandse paarden in gedachten. Met een extra compartiment naast de staplaatsen is er volop ruimte voor bijvoorbeeld een hekkensysteem.
Net als bij alle modellen van Vema Ommen wordt deze trailer geleverd volgens onze eigen Vema-norm: rijklaar, veilig en volledig afgestemd op jouw wensen.
IJslanders vragen om een trailer die compact, stabiel én veelzijdig is. De Champion Isy 165 biedt precies dat, met:
Dankzij het slimme ontwerp houd je het paardengedeelte overzichtelijk én heb je al je spullen direct bij de hand.
Net als andere modellen uit de Champion-serie van Böckmann is de Isy 165C voorzien van:
Deze eigenschappen dragen bij aan een rustige reis en vertrouwen op de weg.
Ook deze Böckmann Champion Isy 165C is zeer compleet uitgevoerd en speciaal ingericht voor het vervoeren van IJslandse paarden. De trailer is bijvoorbeeld standaard uitgerust met:
De Champion Isy 165C paardentrailer kan gepersonaliseerd worden door te kiezen voor een andere kleur polyester kap, andere kleur spatborden en een andere kleur schoorbalken met polyester afdekking.
Een greep uit de accessoires waarmee deze Böckmann paardentrailer uitgebreid kan worden zijn:
Elke paardentrailer die wij leveren, controleren we volgens de Vema-norm. Deze gaat verder dan standaardcontroles. Zo weet je zeker dat je trailer 100% rijklaar en veilig is.
Wat Vema Ommen echt bijzonder maakt? Onze persoonlijke aanpak. We nemen de tijd om jouw situatie te bespreken, denken mee over inruil, extra accessoires of zelfs over financiering. Omdat we bij Vema Ommen geloven in een eerlijk en passend advies.
Product specificaties
| Assen | Tandem |
|---|---|
| Breedte | 165 cm |
| Conditie | Nieuw |
| Eigen gewicht | 840 kg |
| Geremd | Geremd |
| Gewichtsklasse | 2000 kg |
| Hoogte zijwanden | 212 cm |
| Laadvermogen | 1160 kg |
| Lengte | 310 cm |
| Merk | Böckmann |
| Model | Champion |
Neem contact op met Bert
Alternatieven voor jouw geselecteerd
Vakantie t/m 11 augustus
Wij genieten van onze vakantie. T/m 11 augustus zijn we wel telefonisch en via Whatsapp bereikbaar.