Open aanhangers
Gesloten aanhangers
Paardentrailers
We leveren ook:
Bezoek ons
Brink 8
7731 TG Ommen
Mail ons
Breedte: 165 cm
Lengte: 310 cm
Hoogte zijwand: 212 cm
Laadvermogen: 1170 kg
Product omschijving
De Böckmann Duo Pony C is speciaal ontworpen voor het veilig en comfortabel vervoeren van pony’s of kleinere paardenrassen. Met een verlaagd chassis, compacte afmetingen en slimme indeling biedt deze trailer alles wat je nodig hebt voor dagelijks gebruik of voor op wedstrijd. En bij Vema Ommen leveren we deze trailer natuurlijk rijklaar en volledig nagekeken volgens de strenge Vema-norm.
De Duo Pony C heeft aangepaste binnenmaten, een lage instaphoogte en extra stabiliteit – zodat je jouw pony’s veilig en stressvrij kunt vervoeren. De opbouw is compact, maar ruim genoeg voor twee kleinere paarden zoals Haflingers, Fjorden of IJslanders tot een schofthoogte van ongeveer 1.55m.
Zoals je van Böckmann mag verwachten, is de Duo Pony C voorzien van alle veiligheidsopties, zoals:
Met zijn lichtgewicht constructive is deze trailer ook geschikt voor kleinere trekkende voertuigen, zonder in te leveren op wegligging of veiligheid.
Uiteraard is ook deze Böckmann Duo Pony C volledig naar wens samen te stellen. Je kunt bijvoorbeeld kiezen om de volgende accessoires toe te voegen:
Bij Vema Ommen helpen we je graag met montage en opbouw van jouw paardentrailer met extra accessoires.
Elke trailer die bij Vema Ommen het terrein verlaat ondergaat een uitgebreide controle volgens onze Vema-norm. Dit is een extra strenge kwaliteitscontrole die verder gaat dan de standaard controles. Zo ga jij met een veilig gevoel de weg op.
Daarnaast bieden we je:
Product specificaties
| Assen | Tandem |
|---|---|
| Breedte | 165 cm |
| Conditie | Nieuw |
| Eigen gewicht | 830 kg |
| Geremd | Geremd |
| Gewichtsklasse | 2000 kg |
| Hoogte zijwanden | 212 cm |
| Laadvermogen | 1170 kg |
| Lengte | 310 cm |
| Merk | Böckmann |
| Model | Duo |
Neem contact op met Bert
Alternatieven voor jouw geselecteerd
Vakantie t/m 11 augustus
Wij genieten van onze vakantie. T/m 11 augustus zijn we wel telefonisch en via Whatsapp bereikbaar.