Open aanhangers
Gesloten aanhangers
Paardentrailers
We leveren ook:
Bezoek ons
Brink 8
7731 TG Ommen
Mail ons
Breedte: 165 cm
Lengte: 310 cm
Hoogte zijwand: 230 cm
Laadvermogen: 1539 kg
Product omschijving
De Böckmann Duo Western C is speciaal ontworpen voor liefhebbers van de westernsport. Met zijn robuuste bouw, royale binnenruimte en specifieke aanpassingen voor westernuitrusting is deze 2-paards trailer een betrouwbare partner voor iedere rit – van training tot show.
Westernpaarden zoals Quarter Horses en Paint Horses vragen om een andere opstelling dan standaard paardentrailers bieden. De Duo Western C heeft:
Dankzij de brede uitnodigende uitstraling van de trailer wordt laden, vervoeren én uitladen veilig en gemakkelijk – voor paard en ruiter.
Zoals elk model van Böckmann is de Duo Western C standaard uitgerust met:
Deze trailer staat garant voor stabiel rijgedrag en optimaal comfort, ongeacht de afstand of het terrein.
Je kunt de Duo Western C uitbreiden met accessoires die passen bij jouw gebruik of voorkeur:
Dit is slechts een greep uit de accessoires die beschikbaar voor het personaliseren van jouw paardentrailer. Benieuwd naar alle opties of heb je een specifiek verzoek? Neem dan vrijblijvend contact met ons op, onze medewerkers voorzien je graag van een passend advies.
Elke paardentrailer die wij leveren wordt grondig gecontroleerd volgens onze eigen Vema-norm. Daarbij kijken we verder dan alleen de standaard technische keuring. Zo weet jij zeker dat je veilig de weg op gaat met je paarden.
Vema Ommen denkt graag mee met jouw specifieke situatie: van financieringsvoorstellen en inruil tot maatwerkoplossingen en onderhoud in onze eigen werkplaats. Vema Ommen heeft een grote voorraad nieuwe en gebruikte trailers en aanhangers, zo kun je bijna altijd snel de weg op.
Product specificaties
| Assen | Tandem |
|---|---|
| Breedte | 165 cm |
| Conditie | Nieuw |
| Eigen gewicht | 861 kg |
| Geremd | Geremd |
| Gewichtsklasse | 2400 kg |
| Hoogte zijwanden | 230 cm |
| Laadvermogen | 1539 kg |
| Lengte | 310 cm |
| Merk | Böckmann |
| Model | Duo |
Neem contact op met Bert
Alternatieven voor jouw geselecteerd
Vakantie t/m 11 augustus
Wij genieten van onze vakantie. T/m 11 augustus zijn we wel telefonisch en via Whatsapp bereikbaar.