Open aanhangers
Gesloten aanhangers
Paardentrailers
We leveren ook:
Bezoek ons
Brink 8
7731 TG Ommen
Mail ons
Breedte: 175 cm
Lengte: 356 cm
Hoogte zijwand: 235 cm
Laadvermogen: 1265 kg
Product omschijving
Voor paardenliefhebbers die op zoek zijn naar een praktische en betrouwbare 2-paards trailer is de Böckmann Portax K de ideale keuze. Met een handige kleine klep aan de voorkant, speciaal ontworpen voor het gecontroleerd uitladen van paarden, biedt deze trailer maximaal gemak in een compact formaat.
Bij Vema Ommen wordt de Portax K rijklaar geleverd en grondig gecontroleerd volgens onze eigen Vema-norm.
Wat de Portax K uniek maakt, is de voorklep, waardoor je jouw paarden rustig en veilig voorwaarts uit kunt laden, zonder de achterklep te hoeven openen. Dit is ideaal voor:
De kleine klep is met gasveren uitgevoerd, zodat je hem eenvoudig opent en sluit.
De trailer is opgebouwd uit een stevige aluminium vloer, aluminium wanden en een polyester kap en boeg. Dit levert een lichtgewicht, maar robuuste constructie op, geschikt voor dagelijks en intensief gebruik.
Zoals bij elke Böckmann paardentrailer is ook de Portax K uitgerust met veilige en comfortabele voorzieningen:
Deze combinatie zorgt voor een ontspannen reis voor je paard en een overzichtelijke en uitnodigende laadruimte.
Ook de Portax K trailer is te personaliseren met handige accessoires, zoals:
Wij geloven dat veiligheid en service hand in hand gaan. Daarom controleren we elke trailer volgens de Vema-norm: een uitgebreide inspectie die verder gaat dan de standaard controles.
Verder profiteer je van:
Product specificaties
| Assen | Tandem |
|---|---|
| Breedte | 175 cm |
| Conditie | Nieuw |
| Eigen gewicht | 1135 kg |
| Geremd | Geremd |
| Gewichtsklasse | 2400 kg |
| Hoogte zijwanden | 235 cm |
| Laadvermogen | 1265 kg |
| Lengte | 356 cm |
| Merk | Böckmann |
| Model | Portax |
Neem contact op met Bert
Alternatieven voor jouw geselecteerd
Vakantie t/m 11 augustus
Wij genieten van onze vakantie. T/m 11 augustus zijn we wel telefonisch en via Whatsapp bereikbaar.