Open aanhangers
Gesloten aanhangers
Paardentrailers
We leveren ook:
Bezoek ons
Brink 8
7731 TG Ommen
Mail ons
Breedte: 202 cm
Lengte: 402 cm
Hoogte bordwand: 30 cm
Laadvermogen: 2240 kg
Product omschijving
Wij bieden aan:
Nieuwe 3-zijdige elektrische Henra Major kipper. Parabool geveerd, met rijplaatsledes, 30 cm zwarte schotten, stalen bodem.
Prijs van getoonde trailer € 9.700 ,00 ex btw excl. kenteken en leges. Bel, mail, of app voor de speciale prijs incl. opties.
WhatsApp 0645122092 wordt doorgaans het snelst beantwoord. Ook kunt u hier uw foto’s heen sturen voor eventuele inruil of inkoop van uw aanhanger.
Maximum massa: 3.500 kg
Eigen gewicht: ca. 1260 kg
Laadvermogen: 2.186 kg
Bouwjaar: nieuw
Bakmaat: ca. 401×202
Eigen kenteken: JA
Deze Henra wordt geleverd met:
Opties tegen meerprijs.
Nieuwe wagens worden volledig onder garantie uitgeleverd. Bij nieuwe wagens worden kenteken en leges worden apart vermeld op factuur en bedragen € 150,00. Bij occasions zijn de kenteken en legekosten € 10,65 en komen voor rekening van koper.
Gebruikte wagens zijn niet nagezien en kunnen tot die tijd voor de genoemde prijs zonder garantie verkocht worden, tenzij anders vermeld.
Is dit niet de trailer die u zoekt, neem dan vrijblijvend contact op middels email of telefoon (Whatsapp) en geef uw wensen door. Wij offeren u ook graag de wagen naar uw eigen wensen.
We hebben ca 150 nieuwe en gebruikte aanhangwagens en paardentrailers op voorraad staan.
Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen via WhatsApp of telefonisch.
We zijn bijna altijd telefonisch of per WhatsApp bereikbaar en naast onze reguliere openingstijden op afspraak geopend. Tel 06 45122092
Ma – vr van 8.00 uur tot 17.00 uur
Za van 9.00 uur tot 14.00 uur
We zijn RDW erkend. Tenaamstellen en vrijwaren doen we in eigen huis.
Wij kunnen diverse merken leveren.
Saris, Bockmann, Eduard, Anssems, Henra, Hapert, Blyss, Hulco, Brian James, Ifor Williams, Humbaur, Cheval Liberte, Bucker, Sirius, Atec, XX-Trail, Blomert, Titan, Mustang
Bakwagen – Bagagewagen – Plateauwagen – Autoambulance – Paardentrailer – Gesloten aanhangwagen – Machinetransporter – Kipper – Elektrische Kipper – Autotransporter – Verkoopwagen – Hondentrailer – Minigravertransporter – Motortrailer – Koetstrailer – Huifaanhangwagen – Multitransporter – Koeltrailer – Koelaanhangwagen – Koelaanhanger – Koel aanhangwagen – plateauwagens – machinetransporters – gesloten bakwagens – bakwagens – wagens met huif – multi-transporters – oprijwagens
Product specificaties
| Assen | Tridem |
|---|---|
| Breedte | 202 cm |
| Conditie | Nieuw |
| Geremd | Geremd |
| Gewichtsklasse | 3500 kg |
| Hoogte bordwand | 30 cm |
| Lengte | 402 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Merk | Henra |
| Model | kipper |
| Voorraad status | Direct leverbaar |
| Eigen gewicht | 1260 kg |
| Laadvermogen | 2240 kg |
Neem contact op met Bert
Alternatieven voor jouw geselecteerd
Vakantie t/m 11 augustus
Wij genieten van onze vakantie. T/m 11 augustus zijn we wel telefonisch en via Whatsapp bereikbaar.