Open aanhangers
Gesloten aanhangers
Paardentrailers
We leveren ook:
Bezoek ons
Brink 8
7731 TG Ommen
Mail ons
Breedte: 170 cm
Lengte: 276 cm
Hoogte bordwand: 30 cm
Laadvermogen: 2118 kg
Product omschijving
Product specificaties
| Assen | Tandem |
|---|---|
| Conditie | Nieuw |
| Breedte | 170 cm |
| Eigen gewicht | 582 kg |
| Geremd | Geremd |
| Gewichtsklasse | 2700 kg |
| Laadvermogen | 2118 kg |
| Lengte | 276 cm |
| Merk | Saris |
| Hoogte bordwand | 30 cm |
| Laadvloerhoogte | 65 cm |
Neem contact op met Bert
Alternatieven voor jouw geselecteerd
Vakantie t/m 11 augustus
Wij genieten van onze vakantie. T/m 11 augustus zijn we wel telefonisch en via Whatsapp bereikbaar.