Open aanhangers
Gesloten aanhangers
Paardentrailers
We leveren ook:
Bezoek ons
Brink 8
7731 TG Ommen
Mail ons
Breedte: 150 cm
Lengte: 256 cm
Hoogte bordwand: 30 cm
Laadvermogen: 1059 kg
Product omschijving
De Saris Kipper (K1 256 150 1500 1) is een professionele alleskunner en uitermate geschikt voor allerlei klussen, van klein tot groot. De grote vlakke laadvloer en de neerklapbare en afneembare schotten maken het laden en lossen van goederen een eenvoudige klus. En dankzij de achterwaartse kiepfunctie los je ladingen zoals zand en tuinafval extra makkelijk.
Het compacte formaat van deze kipper aanhanger maakt deze gemakkelijk in gebruik, ook op locaties waar weinig ruimte is. Saris Kipper aanhangers onderscheiden zich op een aantal punten:
Saris Kipper aanhangers zijn zeer compleet uitgevoerd, maar nog verder af te stemmen op jouw wensen met bijvoorbeeld:
Vema Ommen staat bekend als dé expert in aanhangwagens en paardentrailers. Betrouwbare service, transparantie en hoogwaardige kwaliteit zijn bij ons vanzelfsprekend. Als RDW-erkend bedrijf beschikken wij over een voorraad van ruim 200 wagens en een professionele werkplaats, waarmee we snel een passende oplossing aan kunnen bieden – zowel nieuw als tweedehands.
Een aanhangwagen van Vema Ommen voldoet altijd aan de Vema-norm – onze unieke kwaliteitsstandaard. Alleen voertuigen die onze uitgebreide controle voor meer dan 100% doorstaan, mogen ons terrein verlaten. Dat betekent maximale zekerheid en veiligheid op de weg. Met de Vema-norm ben je verzekerd van topkwaliteit, elke rit opnieuw.
Wij denken graag met je mee. Neem vrijblijvend contact met ons op om jouw wensen te bespreken of om de mogelijkheden voor lease door te nemen.
Product specificaties
| Assen | Enkel |
|---|---|
| Breedte | 150 cm |
| Conditie | Nieuw |
| Eigen gewicht | 441 kg |
| Geremd | Geremd |
| Laadvermogen | 1059 kg |
| Lengte | 256 cm |
| Merk | Saris |
| Hoogte bordwand | 30 cm |
| Laadvloerhoogte | 67 cm |
Neem contact op met Bert
Alternatieven voor jouw geselecteerd
Vakantie t/m 11 augustus
Wij genieten van onze vakantie. T/m 11 augustus zijn we wel telefonisch en via Whatsapp bereikbaar.