Open aanhangers
Gesloten aanhangers
Paardentrailers
We leveren ook:
Bezoek ons
Brink 8
7731 TG Ommen
Mail ons
Breedte: 175 cm
Lengte: 419 cm
Hoogte zijwand: 235 cm
Laadvermogen: 1470 kg
Product omschijving
De Böckmann Portax L E is de ideale oplossing voor ruiters die net wat meer ruimte willen in een flexibele 2-paards paardentrailer. De Portax L E is de verlengde versie uit de Portax-serie. Dankzij de 65cm extra laadruimte ten opzichte van de standaard Portax biedt deze trailer meer bewegingsvrijheid én praktische extra’s zoals het nieuwe type zadelkamer. Het nieuwe type zadelkamer beschikt over extra bergruimte en is zowel van buiten als van binnen te openen via manshoge deuren. Uiteraard is deze trailer opgebouwd op het bekroonde WCF-chassis waardoor hij uitblinkt in rijcomfort en stabiliteit.
Bij Vema Ommen wordt jouw Portax L E rijklaar geleverd en voorzien van een technische controle volgens de Vema-norm.
De Portax L E onderscheidt zich op vele vlakken door:
Paarden vervoeren in de Portax trailer van Böckmann betekent comfort en veiligheid, dankzij:
Ondanks dat de Böckmann Portax L E al zeer compleet is uitgevoerd, zijn er tal van accessoires en opties waaruit gekozen kan worden om de paardentrailer nog verder af te stemmen op jouw persoonlijke wensen. Enkele voorbeelden zijn:
Zo kun je de trailer volledig afstemmen op jouw wensen en het type paard dat je vervoert.
Elke paardentrailer die Vema Ommen levert, wordt rijklaar afgeleverd én volledig geïnspecteerd volgens onze eigen Vema-norm. Deze norm gaat verder dan de standaard technische controles. Zo ben je verzekerd van een trailer die écht klaar is voor gebruik.
Vema Ommen beschikt over een grote voorraad van ruim 200 nieuwe en gebruikte paardentrailers en aanhangers. Zo is er bijna altijd een optie die past bij jouw wensen en kun je snel de weg op.
Wij geloven dat een trailer kopen geen standaard aankoop is. Wij onderscheiden ons door:
Product specificaties
| Assen | Tandem |
|---|---|
| Breedte | 175 cm |
| Conditie | Nieuw |
| Eigen gewicht | 1230 kg |
| Geremd | Geremd |
| Gewichtsklasse | 2700 kg |
| Hoogte zijwanden | 235 cm |
| Laadvermogen | 1470 kg |
| Lengte | 419 cm |
| Merk | Böckmann |
| Model | Portax |
Neem contact op met Bert
Alternatieven voor jouw geselecteerd
Vakantie t/m 11 augustus
Wij genieten van onze vakantie. T/m 11 augustus zijn we wel telefonisch en via Whatsapp bereikbaar.