Open aanhangers
Gesloten aanhangers
Paardentrailers
We leveren ook:
Bezoek ons
Brink 8
7731 TG Ommen
Mail ons
Breedte: 175 cm
Lengte: 356 cm
Hoogte zijwand: 230 cm
Laadvermogen: 1550 kg
Product omschijving
Nieuwe Bockmann Big Champion E met zadelkamer en vele opties. Aluminium opbouw en aluminium bodem. Standaard is deze trailer rijkelijk uitgerust met o.a. WCF onderstel en deur klep systeem
Meerdere modellen op voorraad. Korte levertijd.
Prijs € 11.950,00 ex BTW, ex kenteken en leges. Inruil en financiering is mogelijk.
WhatsApp 06-45122092 wordt doorgaans het snelst beantwoord. Ook kunt u hier uw foto’s heen sturen voor eventuele inruil of inkoop van uw aanhanger.
Maximum massa: 2.400 kg
Eigen gewicht: ca 850 kg
Laadvermogen: 1.550 kg
Bouwjaar: nieuw
Bakmaat: ca. 356x175x230
Eigen kenteken: JA
Uitgevoerd met:
Nieuwe wagens worden volledig onder garantie uitgeleverd. Bij nieuwe wagens worden kenteken en leges worden apart vermeld op factuur en bedragen € 150,00 tenzij anders vermeld.
Bij occasions zijn de kenteken en legekosten € 10,65 en komen voor rekening van koper. Gebruikte wagens zijn niet nagezien en kunnen tot die tijd voor de genoemde prijs zonder garantie verkocht worden, tenzij anders vermeld.
Wij zijn RDW erkend dus overschrijven en of vrijwaren is geen probleem en doen we in eigen huis.
Wij kunnen diverse merken leveren.
Saris, Bockmann, Eduard, Anssems, Henra, Hapert, Hulco, Brian James, Ifor Williams, Humbaur, Cheval Liberte, Bucker, Sirius, Atec, XX-Trail, Blomert, Titan, Mustang
Bakwagen – Bagagewagen – Plateauwagen – Autoambulance – Paardentrailer – Gesloten aanhangwagen – Machinetransporter – Kipper – Elektrische Kipper – Autotransporter – Verkoopwagen – Hondentrailer – Minigravertransporter – Motortrailer – Koetstrailer – Huifaanhangwagen – Multitransporter – Koeltrailer – Koelaanhangwagen – Koelaanhanger – Koel aanhangwagen – plateauwagens – machinetransporters – gesloten bakwagens – bakwagens – wagens met huif – multi-transporters – oprijwagens
Product specificaties
| Conditie | Nieuw |
|---|---|
| Geremd | Geremd |
| Laadvermogen | 1550 kg |
| Eigen gewicht | 850 kg |
| Voorraad status | Direct leverbaar |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2400 kg |
| Assen | Tandem |
| Breedte | 175 cm |
| Gewichtsklasse | 2400 kg |
| Hoogte zijwanden | 230 cm |
| Lengte | 356 cm |
| Merk | Böckmann |
| Model | Champion |
Neem contact op met Bert
Alternatieven voor jouw geselecteerd
Vakantie t/m 11 augustus
Wij genieten van onze vakantie. T/m 11 augustus zijn we wel telefonisch en via Whatsapp bereikbaar.