Open aanhangers
Gesloten aanhangers
Paardentrailers
We leveren ook:
Bezoek ons
Brink 8
7731 TG Ommen
Mail ons
Breedte: 150 cm
Lengte: 256 cm
Hoogte bordwand: 30 cm
Laadvermogen: 910 kg
Product omschijving
De Saris Kipper is de ideale open aanhanger voor het eenvoudig vervoeren van allerlei ladingen zoals zand, hout en puin. Dankzij de kippende laadvloer kun je jouw vracht zonder zwaar tilwerk lossen. Perfect voor zowel particulier gebruik als de professional.
De Saris Kipper (K1 256 150 1350 1) is dankzij accessoires zoals loofrekken en oprijplaten de ideale aanhanger voor elke klus. Dankzij de grote, vlakke en lage laadvloer, én de neerklapbare en uitneembare schotten, is deze aanhanger bijzonder gebruiksvriendelijk.
De Saris Kipper de ideale partner voor jouw klus. De aanhanger met kiepfunctie blinkt uit in:
Saris Kipper aanhangers zijn af te stemmen op jouw wensen met onder andere:
Vema Ommen is dé specialist in aanhangwagens en paardentrailers, waarbij service, eerlijkheid en kwaliteit voorop staan. Als RDW-erkend bedrijf met meer dan 200 wagens op voorraad en een moderne werkplaats, helpen wij je snel aan de juiste oplossing – zowel nieuw als gebruikt.
Kies je voor een aanhanger van Vema Ommen, dan kies je voor zekerheid. Iedere aanhangwagen die ons terrein verlaat, voldoet aan de strenge Vema-norm: een kwaliteitsstandaard die garandeert dat elke wagen méér dan 100% scoort op onze uitgebreide checklist. Zo weet je zeker dat je veilig en betrouwbaar de weg op gaat. De Vema-norm is jouw garantie voor topkwaliteit.
Neem gerust contact op voor een vrijblijvende zoekopdracht of om de mogelijkheden voor lease te bespreken.
Product specificaties
| Assen | Enkel |
|---|---|
| Breedte | 150 cm |
| Conditie | Nieuw |
| Geremd | Geremd |
| Eigen gewicht | 440 kg |
| Gewichtsklasse | 1350 kg |
| Laadvermogen | 910 kg |
| Lengte | 256 cm |
| Merk | Saris |
| Hoogte bordwand | 30 cm |
| Laadvloerhoogte | 67 cm |
Neem contact op met Bert
Alternatieven voor jouw geselecteerd
Vakantie t/m 11 augustus
Wij genieten van onze vakantie. T/m 11 augustus zijn we wel telefonisch en via Whatsapp bereikbaar.