Open aanhangers
Gesloten aanhangers
Paardentrailers
We leveren ook:
Bezoek ons
Brink 8
7731 TG Ommen
Mail ons
Neem contact op bij interesse
Breedte: 135 cm
Lengte: 310 cm
Hoogte zijwand: 230 cm
Laadvermogen: 930 kg
Product omschijving
Wij bieden aan:
Gebruikte Proline Charmonix 1,5p trailer. Aluminium opbouw en bodem incl. zadelkamer. In zeer nette staat van eerste eigenaar.
Prijs getoonde wagen € 7.250,00 marge incl. kenteken en leges. Inruil mogelijk. Meer informatie of wil je een inruilvoorstel, stuur ons een WhatsApp 0645122092
Maximum massa: 1.600 kg
Eigen gewicht: ca. 670 kg
Laadvermogen: 930 kg
Bouwjaar: 2021
Bakmaat: ca. 310 x 135 x 230
Eigen kenteken: JA
Deze Proline wordt geleverd met:
-13p stekker
-zwaar neuswiel
-zadelkamer
-aluminium opbouw
-aluminium vloer
-klimlaten op klep
-reservewiel
-automatisch oprollend achterzeil
-trapbescherming
-Ponystand mogelijkheid
Nieuwe wagens worden volledig onder garantie uitgeleverd. Bij nieuwe wagens worden kenteken en leges worden apart vermeld op factuur en bedragen € 150,00.
Bij occasions zijn de kenteken en legekosten € 10,65 en komen voor rekening van koper. Gebruikte wagens zijn niet nagezien en kunnen tot die tijd voor de genoemde prijs zonder garantie verkocht worden, tenzij anders vermeld.
Is dit niet de trailer die u zoekt, neem dan vrijblijvend contact op middels email of telefoon (Whatsapp) en geef uw wensen door. Wij offreren u ook graag de wagen naar uw eigen wensen. We hebben diverse nieuwe en gebruikte wagens op voorraad staan.
Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen via WhatsApp of telefonisch.
We zijn bijna altijd telefonisch of per WhatsApp bereikbaar en naast onze reguliere openingstijden op afspraak geopend. Tel 06 45122092
Ma – vr van 8.00 uur tot 17.00 uur
Za van 9.00 uur tot 14.00 uur
We zijn RDW erkend. Tenaamstellen en vrijwaren doen we in eigen huis.
Wij kunnen diverse merken leveren.
Saris, Bockmann, Eduard, Anssems, Henra, Hapert, Hulco, Brian James, Ifor Williams, Humbaur, Cheval Liberte, Bucker, Sirius, Atec, XX-Trail, Blomert, Titan, Mustang, Blyss, Respo, TwinTrailer
Bakwagen – Bagagewagen – Plateauwagen – Autoambulance – Paardentrailer – Gesloten aanhangwagen – Machinetransporter – Kipper – Elektrische Kipper – Autotransporter – Verkoopwagen – Hondentrailer – Minigravertransporter – Motortrailer – Koetstrailer – Huifaanhangwagen – Multitransporter – Koeltrailer – Koelaanhangwagen – Koelaanhanger – Koel aanhangwagen – plateauwagens machinetransporters gesloten bakwagens bakwagens wagens met huif multi-transporters oprijwagens
Product specificaties
| Assen | Tandem |
|---|---|
| Breedte | 135 cm |
| Conditie | Gebruikt |
| Eigen gewicht | 670 kg |
| Geremd | Geremd |
| Gewichtsklasse | 1600 kg |
| Hoogte zijwanden | 230 cm |
| Laadvermogen | 930 kg |
| Lengte | 310 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1600 kg |
| Merk | Proline |
| Model | 1.5 paards, Charmonix |
| Voorraad status | Direct leverbaar |
Neem contact op met Bert
Alternatieven voor jouw geselecteerd
€ 7.250,00 Marge
Vakantie t/m 11 augustus
Wij genieten van onze vakantie. T/m 11 augustus zijn we wel telefonisch en via Whatsapp bereikbaar.