Open aanhangers
Gesloten aanhangers
Paardentrailers
We leveren ook:
Bezoek ons
Brink 8
7731 TG Ommen
Mail ons
Neem contact op bij interesse
Breedte: 185 cm
Lengte: 415 cm
Hoogte zijwand: 240 cm
Laadvermogen: 1488 kg
Product omschijving
Wij bieden aan:
Jong gebruikte Big Bockmann Portax. Zeer netjes en goed onderhouden. Uitgerust met veel extra’s, ruime zadelkamer/living, WCF onderstel met onafhankelijke vering, camera in de trailer. Aluminium opbouw, zwarte kap en boeg.
Prijs van getoonde trailer € 14.500 marge incl. kenteken en leges, inclusief onderhoudsbeurt staat incl. 3 maand garantie
Inruil is mogelijk. Stuur uw foto’s per WhatsApp naar 0645122092 en wij maken u een voorstel.
Maximum massa: 2.700 kg
Eigen gewicht: ca. 1212 kg
Laadvermogen: 1.488 kg
Bouwjaar: 2023
Bakmaat: ca. 415 x 185 x 240
Eigen kenteken: JA
Deze Bockmann wordt geleverd met:
Nieuwe wagens worden volledig onder garantie uitgeleverd. Bij nieuwe wagens worden kenteken en leges worden apart vermeld op factuur en bedragen € 150,00.
Bij occasions zijn de kenteken en legekosten € 10,65 en komen voor rekening van koper. Gebruikte wagens zijn niet nagezien en kunnen tot die tijd voor de genoemde prijs zonder garantie verkocht worden, tenzij anders vermeld.
Is dit niet de trailer die u zoekt, neem dan vrijblijvend contact op middels email of telefoon (Whatsapp) en geef uw wensen door. Wij offreren u ook graag de wagen naar uw eigen wensen. We hebben diverse nieuwe en gebruikte wagens op voorraad staan.
Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen via WhatsApp of telefonisch.
We zijn bijna altijd telefonisch of per WhatsApp bereikbaar en naast onze reguliere openingstijden op afspraak geopend. Tel 06 45122092
Ma – vr van 8.00 uur tot 17.00 uur
Za van 9.00 uur tot 14.00 uur
We zijn RDW erkend. Tenaamstellen en vrijwaren doen we in eigen huis.
Wij kunnen diverse merken leveren.
Saris, Bockmann, Eduard, Anssems, Henra, Hapert, Hulco, Brian James, Ifor Williams, Blyss, Humbaur, Cheval Liberte, Bucker, Sirius, Atec, XX-Trail, Blomert, Titan, Mustang
Bakwagen – Bagagewagen – Plateauwagen – Autoambulance – Paardentrailer – Gesloten aanhangwagen – Machinetransporter – Kipper – Elektrische Kipper – Autotransporter – Verkoopwagen – Hondentrailer – Minigravertransporter – Motortrailer – Koetstrailer – Huifaanhangwagen – Multitransporter – Koeltrailer – Koelaanhangwagen – Koelaanhanger – Koel aanhangwagen – plateauwagens machinetransporters gesloten bakwagens bakwagens wagens met huif multi-transporters oprijwagens
Product specificaties
| Assen | Tandem |
|---|---|
| Breedte | 185 cm |
| Conditie | Gebruikt |
| Eigen gewicht | 1212 kg |
| Geremd | Geremd |
| Gewichtsklasse | 2700 kg |
| Hoogte zijwanden | 240 cm |
| Laadvermogen | 1488 kg |
| Lengte | 415 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2700 kg |
| Merk | Böckmann |
| Model | Portax |
| Voorraad status | Direct leverbaar |
Neem contact op met Bert
Alternatieven voor jouw geselecteerd
€ 14.500,00 Marge
Vakantie t/m 11 augustus
Wij genieten van onze vakantie. T/m 11 augustus zijn we wel telefonisch en via Whatsapp bereikbaar.