Open aanhangers
Gesloten aanhangers
Paardentrailers
We leveren ook:
Bezoek ons
Brink 8
7731 TG Ommen
Mail ons
Neem contact op bij interesse
Breedte: 200 cm
Lengte: 400 cm
Hoogte bordwand: 60 cm
Laadvermogen: 2300 kg
Product omschijving
Wij bieden aan:
Gebruikte Henra kipper 3 asser. Afkomstig van eerste eigenaar. Direct inzetbaar of af te leveren met onderhoudsbeurt.
Prijs getoonde wagen € 6.950,00 ex btw incl. tenaamstelling op basis van huidige staat van binnenkomst. Inruil mogelijk. Voor meer informatie stuur een WhatsApp naar 0645122092
Maximum massa: 3.500 kg
Eigen gewicht: ca. 1.200 kg
Laadvermogen: 2.300 kg
Bouwjaar: 2019
Bakmaat: ca. 400×200
Eigen kenteken: JA
Deze Henra wordt geleverd met:
-13p stekker
-zwaar neuswiel
-stalen vloer
-bindhaken in de bak
-dubble schotten
-spiraalstekker
-rijplaatsleds
-steunpoten
Optioneel:
-set rijplaten € 395,00 ex btw
-led verlichting € 150,00 ex btw
Nieuwe wagens worden volledig onder garantie uitgeleverd. Bij nieuwe wagens worden kenteken en leges worden apart vermeld op factuur en bedragen € 150,00.
Bij occasions zijn de kenteken en legekosten € 10,65 en komen voor rekening van koper. Gebruikte wagens zijn niet nagezien en kunnen tot die tijd voor de genoemde prijs zonder garantie verkocht worden, tenzij anders vermeld.
Is dit niet de trailer die u zoekt, neem dan vrijblijvend contact op middels email of telefoon (Whatsapp) en geef uw wensen door. Wij offreren u ook graag de wagen naar uw eigen wensen. We hebben diverse nieuwe en gebruikte wagens op voorraad staan.
Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen via WhatsApp of telefonisch.
We zijn bijna altijd telefonisch of per WhatsApp bereikbaar en naast onze reguliere openingstijden op afspraak geopend. Tel 06 45122092
Ma – vr van 8.00 uur tot 17.00 uur
Za van 9.00 uur tot 14.00 uur
We zijn RDW erkend. Tenaamstellen en vrijwaren doen we in eigen huis.
Wij kunnen diverse merken leveren.
Saris, Bockmann, Eduard, Anssems, Henra, Hapert, Hulco, Brian James, Ifor Williams, Humbaur, Cheval Liberte, Bucker, Sirius, Atec, XX-Trail, Blomert, Titan, Mustang, Blyss, TwinTrailer, Respo,
Bakwagen – Bagagewagen – Plateauwagen – Autoambulance – Paardentrailer – Gesloten aanhangwagen – Machinetransporter – Kipper – Elektrische Kipper – Autotransporter – Verkoopwagen – Hondentrailer – Minigravertransporter – Motortrailer – Koetstrailer – Huifaanhangwagen – Multitransporter – Koeltrailer – Koelaanhangwagen – Koelaanhanger – Koel aanhangwagen – plateauwagens machinetransporters gesloten bakwagens bakwagens wagens met huif multi-transporters oprijwagens
Product specificaties
| Assen | Tridem |
|---|---|
| Breedte | 200 cm |
| Conditie | Gebruikt |
| Eigen gewicht | 1200 kg |
| Geremd | Geremd |
| Gewichtsklasse | 3500 kg |
| Lengte | 400 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Merk | Henra |
| Model | kipper |
| Voorraad status | Direct leverbaar |
| Laadvermogen | 2300 kg |
| Hoogte bordwand | 60 cm |
Neem contact op met Bert
Alternatieven voor jouw geselecteerd
€ 6.950,00 Ex. Btw
Vakantie t/m 11 augustus
Wij genieten van onze vakantie. T/m 11 augustus zijn we wel telefonisch en via Whatsapp bereikbaar.