Open aanhangers
Gesloten aanhangers
Paardentrailers
We leveren ook:
Bezoek ons
Brink 8
7731 TG Ommen
Mail ons
Neem contact op bij interesse
Breedte: 175 cm
Lengte: 356 cm
Hoogte zijwand: 235 cm
Laadvermogen: 1485 kg
Product omschijving
Nieuwe Bockmann Fahrzeugwerke Big Champion SKA 2p trailer incl. zadelkamer. Uitgevoerd met diverse extra’s.
Prijs € 11.950,00 ex btw exclusief kenteken en leges.
Inruil en financiering mogelijk. Wij kunnen zowel zakelijk als particulier financieren. Laat u verrassen over het maandtarief.
WhatsApp 06-45122092 wordt doorgaans het snelst beantwoord. Ook kunt u hier uw foto’s heen sturen voor eventuele inruil of inkoop van uw aanhanger.
Maximum massa: 2.400 kg
Eigen gewicht: ca. 915 kg op kenteken RDW
Laadvermogen: 1.485 kg
Bouwjaar: nieuw
Bakmaat: ca. 356 x 175 x 235
Eigen kenteken: JA
Deze Bockmann wordt geleverd met:
Nieuwe wagens worden volledig onder garantie uitgeleverd. Bij nieuwe wagens worden kenteken en leges worden apart vermeld op factuur en bedragen € 150,00.
Bij occasions zijn de kenteken en legekosten € 10,65 en komen voor rekening van koper. Gebruikte wagens zijn niet nagezien en kunnen tot die tijd voor de genoemde prijs zonder garantie verkocht worden, tenzij anders vermeld.
Is dit niet de trailer die u zoekt, neem dan vrijblijvend contact op middels email of telefoon (Whatsapp) en geef uw wensen door. Wij offreren u ook graag de wagen naar uw eigen wensen. We hebben diverse nieuwe en gebruikte wagens op voorraad staan.
Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen via WhatsApp of telefonisch.
We zijn bijna altijd telefonisch of per WhatsApp bereikbaar en naast onze reguliere openingstijden op afspraak geopend. Tel 06 45122092
Ma – vr van 8.00 uur tot 17.00 uur
Za van 9.00 uur tot 14.00 uur
We zijn RDW erkend. Tenaamstellen en vrijwaren doen we in eigen huis.
Wij kunnen diverse merken leveren.
Saris, Bockmann, Eduard, Anssems, Henra, Hapert, Hulco, Blyss, Brian James, Ifor Williams, Humbaur, Cheval Liberte, Bucker, Sirius, Atec, XX-Trail, Blomert, Titan, Mustang
Bakwagen – Bagagewagen – Plateauwagen – Autoambulance – Paardentrailer – Gesloten aanhangwagen – Machinetransporter – Kipper – Elektrische Kipper – Autotransporter – Verkoopwagen – Hondentrailer – Minigravertransporter – Motortrailer – Koetstrailer – Huifaanhangwagen – Multitransporter – Koeltrailer – Koelaanhangwagen – Koelaanhanger – Koel aanhangwagen – plateauwagens – machinetransporters – gesloten bakwagens – bakwagens – wagens met huif – multi-transporters – oprijwagens
Product specificaties
| Assen | Tandem |
|---|---|
| Breedte | 175 cm |
| Conditie | Nieuw |
| Eigen gewicht | 915 kg |
| Geremd | Geremd |
| Gewichtsklasse | 2400 kg |
| Hoogte zijwanden | 235 cm |
| Laadvermogen | 1485 kg |
| Lengte | 356 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2400 kg |
| Merk | Böckmann |
| Model | Champion |
| Voorraad status | Direct leverbaar |
Neem contact op met Bert
Alternatieven voor jouw geselecteerd
€ 11.950,00 Ex. Btw
Vakantie t/m 11 augustus
Wij genieten van onze vakantie. T/m 11 augustus zijn we wel telefonisch en via Whatsapp bereikbaar.