Open aanhangers
Gesloten aanhangers
Paardentrailers
We leveren ook:
Bezoek ons
Brink 8
7731 TG Ommen
Mail ons
Neem contact op bij interesse
Breedte: 130 cm
Lengte: 310 cm
Hoogte zijwand: 230 cm
Laadvermogen: 1060 kg
Product omschijving
Wij bieden aan:
Nieuwe Bockmann Champion Uno Esprit. Met Alu pakket en trapbescherming op de zadelkamer
Prijs van getoonde trailer € 7.150,00 ex btw excl. kenteken en leges.
Inruil is mogelijk. Stuur uw foto’s per WhatsApp naar 0645122092 en wij maken u een voorstel.
Maximum massa: 1.600 kg
Eigen gewicht: ca. 540 kg (volgens RDW)
Laadvermogen: 1.060 kg
Bouwjaar: nieuw
Bakmaat: ca. 310 x 130 x 230
Eigen kenteken: JA
Deze Bockmann wordt geleverd met:
Optioneel:
Nieuwe wagens worden volledig onder garantie uitgeleverd. Bij nieuwe wagens worden kenteken en leges worden apart vermeld op factuur en bedragen € 150,00.
Bij occasions zijn de kenteken en legekosten € 10,65 en komen voor rekening van koper. Gebruikte wagens zijn niet nagezien en kunnen tot die tijd voor de genoemde prijs zonder garantie verkocht worden, tenzij anders vermeld.
Is dit niet de trailer die u zoekt, neem dan vrijblijvend contact op middels email of telefoon (Whatsapp) en geef uw wensen door. Wij offeren u ook graag de wagen naar uw eigen wensen. We hebben diverse nieuwe en gebruikte wagens op voorraad staan.
Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen via WhatsApp of telefonisch.
We zijn bijna altijd telefonisch of per WhatsApp bereikbaar en naast onze reguliere openingstijden op afspraak geopend. Tel 06 45122092
Ma – vr van 8.00 uur tot 17.00 uur
Za van 9.00 uur tot 14.00 uur
We zijn RDW erkend. Tenaamstellen en vrijwaren doen we in eigen huis.
Wij kunnen diverse merken leveren.
Saris, Bockmann, Eduard, Anssems, Henra, Hapert, Hulco, Blyss, Brian James, Ifor Williams, Humbaur, Cheval Liberte, Bucker, Sirius, Atec, XX-Trail, Blomert, Titan, Mustang
Bakwagen – Bagagewagen – Plateauwagen – Autoambulance – Paardentrailer – Gesloten aanhangwagen – Machinetransporter – Kipper – Elektrische Kipper – Autotransporter – Verkoopwagen – Hondentrailer – Minigravertransporter – Motortrailer – Koetstrailer – Huifaanhangwagen – Multitransporter – Koeltrailer – Koelaanhangwagen – Koelaanhanger – Koel aanhangwagen – plateauwagens – machinetransporters – gesloten bakwagens – bakwagens – wagens met huif – multi-transporters – oprijwagens
Product specificaties
| Assen | Tandem |
|---|---|
| Breedte | 130 cm |
| Conditie | Nieuw |
| Eigen gewicht | 540 kg |
| Geremd | Geremd |
| Gewichtsklasse | 1600 kg |
| Hoogte zijwanden | 230 cm |
| Laadvermogen | 1060 kg |
| Lengte | 310 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1600 kg |
| Merk | Böckmann |
| Model | Champion, Esprit, Uno |
| Voorraad status | Direct leverbaar |
Neem contact op met Bert
Alternatieven voor jouw geselecteerd
€ 7.150,00 Ex. Btw
Vakantie t/m 11 augustus
Wij genieten van onze vakantie. T/m 11 augustus zijn we wel telefonisch en via Whatsapp bereikbaar.