Open aanhangers
Gesloten aanhangers
Paardentrailers
We leveren ook:
Bezoek ons
Brink 8
7731 TG Ommen
Mail ons
Breedte: 204 cm
Lengte: 406 cm
Hoogte bordwand: 35 cm
Laadvermogen: 2849 kg
Product omschijving
De Saris Plateau PL 406 204 3500 2 is één van de krachtigste plateauaanhangers in zijn serie. Met een extra lang én breed laadoppervlak van 406 x 204cm en een laadvermogen van 2849kg is deze tandemas aanhanger ideaal voor het vervoeren van zware, brede en volumineuze materialen. Denk aan machines, stalen balken, prefab kozijnen, deuren, rijplaten of stenen.
Vema Ommen heeft standaard vele modellen aanhangwagens op voorraad. Dankzij een grote selectie van meer dan 200 nieuwe en gebruikte aanhangers en trailers kunnen wij vaak razendsnel leveren.
De laadvloer van 204cm breed en 406cm lang biedt maximale ruimte. De dubbelas met geremde as garandeert extra zekerheid tijdens het rijden, zelfs bij volledige belading. De volledig gelaste constructie van staal en aluminium maakt deze aanhanger uitermate geschikt voor dagelijks gebruik in de bouw, installatie groenvoorziening.
Dankzij de neerklapbare en uitneembare zijborden en de wielpositie onder de laadvloer is laden van alle kanten eenvoudig en veilig.
Zoals alle Saris aanhangers is ook de PL 406 204 3500 2 eenvoudig uit te rusten met handige uitbreidingen. Zo pas je deze plateauaanhanger moeiteloos aan op jouw werkzaamheden:
Elke aanhanger bij Vema Ommen wordt volledig gecontroleerd en rijklaar afgeleverd vanuit onze eigen moderne werkplaats. We voeren keuringen, opbouw en onderhoud uit in onze werkplaats volgens de strenge Vema-norm: een interne kwaliteitscheck die verder gaat dan de standaard controles. Zo ga je veilig en goed voorbereid onderweg.
Bij Vema Ommen koop je niet alleen een aanhanger of trailer, maar een totaaloplossing. Je profiteert van een ruime voorraad nieuwe en gebruikte aanhangers en trailers, deskundig advies van onze medewerkers en aantrekkelijke extra services zoals:
Product specificaties
| Assen | Tandem |
|---|---|
| Breedte | 204 cm |
| Conditie | Nieuw |
| Eigen gewicht | 651 kg |
| Geremd | Geremd |
| Gewichtsklasse | 3500 kg |
| Laadvermogen | 2849 kg |
| Lengte | 406 cm |
| Merk | Saris |
| Hoogte bordwand | 35 cm |
| Laadvloerhoogte | 66 cm |
Neem contact op met Bert
Alternatieven voor jouw geselecteerd
Vakantie t/m 11 augustus
Wij genieten van onze vakantie. T/m 11 augustus zijn we wel telefonisch en via Whatsapp bereikbaar.