Open aanhangers
Gesloten aanhangers
Paardentrailers
We leveren ook:
Bezoek ons
Brink 8
7731 TG Ommen
Mail ons
Breedte: 224 cm
Lengte: 504 cm
Hoogte bordwand: 35 cm
Laadvermogen: 2510 kg
Product omschijving
Product specificaties
| Assen | Tridem |
|---|---|
| Breedte | 224 cm |
| Conditie | Nieuw |
| Geremd | Geremd |
| Laadvermogen | 2510 kg |
| Lengte | 504 cm |
| Eigen gewicht | 990 kg |
| Gewichtsklasse | 3500 kg |
| Hoogte bordwand | 35 cm |
| Laadvloerhoogte | 67 cm |
Neem contact op met Bert
Alternatieven voor jouw geselecteerd
Vakantie t/m 11 augustus
Wij genieten van onze vakantie. T/m 11 augustus zijn we wel telefonisch en via Whatsapp bereikbaar.