Open aanhangers
Gesloten aanhangers
Paardentrailers
We leveren ook:
Bezoek ons
Brink 8
7731 TG Ommen
Mail ons
Neem contact op bij interesse
Breedte: 185 cm
Lengte: 350 cm
Hoogte bordwand: 30 cm
Laadvermogen: 2122 kg
Product omschijving
Nieuwe Henra plateauwagen. 2.700kg 350×185 met aluminium rijplaten. Dit is 1 van de modellen welke wij op voorraad hebben.
Prijs € 4.350,00 ex btw, ex kenteken en leges. Inruil en financiering mogelijk.
WhatsApp 0645122092 wordt doorgaans het snelst beantwoord. Ook kunt u hier uw foto’s heen sturen voor eventuele inruil of inkoop van uw aanhanger.
Maximum massa: 2.700 kg
Eigen gewicht: ca. 588 kg op kenteken RDW
Laadvermogen: 2.112 kg
Bouwjaar: augustus nieuw
Bakmaat: ca. 350 x 185
Eigen kenteken: JA
Deze Henra wordt geleverd met:
Nieuwe wagens worden volledig onder garantie uitgeleverd. Bij nieuwe wagens worden kenteken en leges worden apart vermeld op factuur en bedragen € 150,00.
Bij occasions zijn de kenteken en legekosten € 10,65 en komen voor rekening van koper.
Gebruikte wagens zijn niet nagezien en kunnen tot die tijd voor de genoemde prijs zonder garantie verkocht worden, tenzij anders vermeld.
Is dit niet de trailer die u zoekt, neem dan vrijblijvend contact op middels email of telefoon (Whatsapp) en geef uw wensen door. Wij offeren u ook graag de wagen naar uw eigen wensen. We hebben ca 150 nieuwe en gebruikte aanhangwagens en paardentrailers op voorraad staan.
Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen via WhatsApp of telefonisch.
We zijn bijna altijd telefonisch of per WhatsApp bereikbaar en naast onze reguliere openingstijden op afspraak geopend. Tel 06 45122092
Ma – vr van 8.00 uur tot 17.00 uur
Za van 9.00 uur tot 14.00 uur
We zijn RDW erkend. Tenaamstellen en vrijwaren doen we in eigen huis.
Wij kunnen diverse merken leveren.
Saris, Bockmann, Eduard, Anssems, Henra, Hapert, Hulco, Brian James, Ifor Williams, Humbaur, Cheval Liberte, Bucker, Sirius, Atec, XX-Trail, Blomert, Titan, Mustang
Bakwagen – Bagagewagen – Plateauwagen – Autoambulance – Paardentrailer – Gesloten aanhangwagen – Machinetransporter – Kipper – Elektrische Kipper – Autotransporter – Verkoopwagen – Hondentrailer – Minigravertransporter – Motortrailer – Koetstrailer – Huifaanhangwagen – Multitransporter – Koeltrailer – Koelaanhangwagen – Koelaanhanger – Koel aanhangwagen – plateauwagens machinetransporters gesloten bakwagens bakwagens wagens met huif multi-transporters oprijwagens
Product specificaties
| Conditie | Nieuw |
|---|---|
| Geremd | Geremd |
| Laadvermogen | 2122 kg |
| Eigen gewicht | 588 kg |
| Voorraad status | Direct leverbaar |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2700 kg |
| Assen | Tandem |
| Breedte | 185 cm |
| Gewichtsklasse | 2700 kg |
| Hoogte bordwand | 30 cm |
| Lengte | 350 cm |
| Merk | Henra |
| Model | plateauwagen |
Neem contact op met Bert
Alternatieven voor jouw geselecteerd
€ 4.350,00 Ex. Btw
Vakantie t/m 11 augustus
Wij genieten van onze vakantie. T/m 11 augustus zijn we wel telefonisch en via Whatsapp bereikbaar.