Open aanhangers
Gesloten aanhangers
Paardentrailers
We leveren ook:
Bezoek ons
Brink 8
7731 TG Ommen
Mail ons
Neem contact op bij interesse
Breedte: 150 cm
Lengte: 350 cm
Laadvermogen: 2689 kg
Product omschijving
Vema aanhangers levert nieuwe en gebruikte aanhangwagens / paardentrailers van diverse merken. Zelf zijn wij dealer van Saris en Bockmann.
Door een uitgebreid netwerk zijn we altijd in staat u een passende wagen tegen een scherpe prijs aan te bieden. Zie onze website of Facebookpagina voor meer informatie.
Is koop nog niet mogelijk lease dan eenvoudig uw aanhanger. Ook een gebruikte wagen is te leasen. Informeer naar de mogelijkheden of kijk op onze website.
Wij bieden aan: Nieuwe Henra Major Major Xpert machinetransporter 350×150.
Prijs van getoonde trailer € 6.450 ,00 ex btw excl. kenteken en leges. Bel, mail, of app voor de speciale prijs incl. opties.
Inruil mogelijk.
WhatsApp 06-45122092 wordt doorgaans het snelst beantwoord. Ook kunt u hier uw foto’s heen sturen voor eventuele inruil of inkoop van uw aanhanger.
Maximum massa: 3.500 kg
Eigen gewicht: 811 kg
Laadvermogen: 2.689 kg
Bouwjaar: nieuw
Bakmaat: ca. 350 x 150
Eigen kenteken: JA
Deze Henra Major Xpert wordt geleverd met:
Is dit niet de trailer die u zoekt, neem dan vrijblijvend contact op middels email of telefoon (Whatsapp) en geef uw wensen door. Wij offeren u ook graag de wagen naar uw eigen wensen.
Nieuwe wagens worden volledig onder garantie uitgeleverd. Bij nieuwe wagens worden kenteken en leges worden apart vermeld op factuur en bedragen € 150,00.
Bij occasions zijn de kenteken en legekosten € 10,65 en komen voor rekening van koper. Gebruikte wagens zijn niet nagezien en kunnen tot die tijd voor de genoemde prijs zonder garantie verkocht worden, tenzij anders vermeld.
Wij zijn RDW erkend dus overschrijven en of vrijwaren is geen probleem en doen we in eigen huis.
Wij kunnen diverse merken leveren.
Saris, Bockmann, Eduard, Anssems, Henra, Hapert, Blyss, Hulco, Brian James, Ifor Williams, Humbaur, Cheval Liberte, Bucker, Sirius, Atec, XX-Trail, Blomert, Titan, Mustang
Bakwagen – Bagagewagen – Plateauwagen – Autoambulance – Paardentrailer – Gesloten aanhangwagen – Machinetransporter – Kipper – Elektrische Kipper – Autotransporter – Verkoopwagen – Hondentrailer – Minigravertransporter – Motortrailer – Koetstrailer – Huifaanhangwagen – Multitransporter – Koeltrailer – Koelaanhangwagen – Koelaanhanger – Koel aanhangwagen – plateauwagens – machinetransporters – gesloten bakwagens – bakwagens – wagens met huif – multi-transporters – oprijwagens –
Atec Olympialine – Polyester met zadelkamer XL
Product specificaties
| Assen | Tandem |
|---|---|
| Breedte | 150 cm |
| Conditie | Nieuw |
| Eigen gewicht | 811 kg |
| Geremd | Geremd |
| Gewichtsklasse | 3500 kg |
| Laadvermogen | 2689 kg |
| Laadvloerhoogte | 33 cm |
| Lengte | 350 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Merk | Henra |
| Model | machinetransporter |
| Voorraad status | Direct leverbaar |
Neem contact op met Bert
Alternatieven voor jouw geselecteerd
€ 6.450,00 Ex. Btw
Vakantie t/m 11 augustus
Wij genieten van onze vakantie. T/m 11 augustus zijn we wel telefonisch en via Whatsapp bereikbaar.