Open aanhangers
Gesloten aanhangers
Paardentrailers
We leveren ook:
Bezoek ons
Brink 8
7731 TG Ommen
Mail ons
Breedte: 150 cm
Lengte: 350 cm
Laadvermogen: 1900 kg
Product omschijving
Product specificaties
| Assen | Tandem |
|---|---|
| Breedte | 150 cm |
| Conditie | Nieuw |
| Eigen gewicht | 800 kg |
| Geremd | Geremd |
| Gewichtsklasse | 2700 kg |
| Lengte | 350 cm |
| Laadvermogen | 1900 kg |
| Merk | Henra |
| Model | machinetransporter |
Neem contact op met Bert
Alternatieven voor jouw geselecteerd
Vakantie t/m 11 augustus
Wij genieten van onze vakantie. T/m 11 augustus zijn we wel telefonisch en via Whatsapp bereikbaar.