Open aanhangers
Gesloten aanhangers
Paardentrailers
We leveren ook:
Bezoek ons
Brink 8
7731 TG Ommen
Mail ons
Neem contact op bij interesse
Breedte: 184 cm
Lengte: 356 cm
Hoogte bordwand: 30 cm
Laadvermogen: 2450 kg
Product omschijving
Wij bieden aan:
Nieuwe 3-zijdige elektrische Saris HD kipper. Met rijplaatsledes, 30 cm schotten, stalen bodem.
Prijs van getoonde trailer € 7.300 ,00 ex btw excl. kenteken en leges. Bel, mail, of app voor de speciale prijs incl. opties.
WhatsApp 0645122092 wordt doorgaans het snelst beantwoord. Ook kunt u hier uw foto’s heen sturen voor eventuele inruil of inkoop van uw aanhanger.
Maximum massa: 3.500 kg
Eigen gewicht: ca. 1050 kg
Laadvermogen: 2.450 kg
Bouwjaar: nieuw
Bakmaat: ca. 356×184
Eigen kenteken: JA
Deze Saris wordt geleverd met:
Opties tegen meerprijs.
Nieuwe wagens worden volledig onder garantie uitgeleverd. Bij nieuwe wagens worden kenteken en leges worden apart vermeld op factuur en bedragen € 150,00. Bij occasions zijn de kenteken en legekosten € 10,65 en komen voor rekening van koper.
Gebruikte wagens zijn niet nagezien en kunnen tot die tijd voor de genoemde prijs zonder garantie verkocht worden, tenzij anders vermeld.
Is dit niet de trailer die u zoekt, neem dan vrijblijvend contact op middels email of telefoon (Whatsapp) en geef uw wensen door. Wij offreren u ook graag de wagen naar uw eigen wensen.
We hebben ca 150 nieuwe en gebruikte aanhangwagens en paardentrailers op voorraad staan.
Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen via WhatsApp of telefonisch.
We zijn bijna altijd telefonisch of per WhatsApp bereikbaar en naast onze reguliere openingstijden op afspraak geopend. Tel 06 45122092
Ma – vr van 8.00 uur tot 17.00 uur
Za van 9.00 uur tot 14.00 uur
We zijn RDW erkend. Tenaamstellen en vrijwaren doen we in eigen huis.
Wij kunnen diverse merken leveren.
Saris, Bockmann, Eduard, Anssems, Henra, Hapert, Blyss, Hulco, Brian James, Ifor Williams, Humbaur, Baos, Cheval Liberte, Bucker, Sirius, Atec, XX-Trail, Blomert, Titan, Mustang
Bakwagen – Bagagewagen – Plateauwagen – Autoambulance – Paardentrailer – Gesloten aanhangwagen – Machinetransporter – Kipper – Elektrische Kipper – Autotransporter – Verkoopwagen – Hondentrailer – Minigravertransporter – Motortrailer – Koetstrailer – Huifaanhangwagen – Multitransporter – Koeltrailer – Koelaanhangwagen – Koelaanhanger – Koel aanhangwagen – plateauwagens – machinetransporters – gesloten bakwagens – bakwagens – wagens met huif – multi-transporters – oprijwagens
Product specificaties
| Assen | Tandem |
|---|---|
| Breedte | 184 cm |
| Conditie | Nieuw |
| Eigen gewicht | 1050 kg |
| Geremd | Geremd |
| Gewichtsklasse | 3500 kg |
| Hoogte bordwand | 30 cm |
| Laadvermogen | 2450 kg |
| Lengte | 356 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3500 kg |
| Merk | Saris |
| Model | Heavy Duty, kipper |
| Voorraad status | Direct leverbaar |
Neem contact op met Bert
Alternatieven voor jouw geselecteerd
€ 6.950,00 Ex. Btw
Vakantie t/m 11 augustus
Wij genieten van onze vakantie. T/m 11 augustus zijn we wel telefonisch en via Whatsapp bereikbaar.