Open aanhangers
Gesloten aanhangers
Paardentrailers
We leveren ook:
Bezoek ons
Brink 8
7731 TG Ommen
Mail ons
Breedte: 153 cm
Lengte: 305 cm
Hoogte bordwand: 30 cm
Laadvermogen: 1195 kg
Product omschijving
Product specificaties
| Assen | Enkel |
|---|---|
| Breedte | 153 cm |
| Conditie | Nieuw |
| Geremd | Geremd |
| Eigen gewicht | 1500 kg |
| Laadvermogen | 1195 kg |
| Lengte | 305 cm |
| Merk | Saris |
| Hoogte bordwand | 30 cm |
Neem contact op met Bert
Alternatieven voor jouw geselecteerd
Vakantie t/m 11 augustus
Wij genieten van onze vakantie. T/m 11 augustus zijn we wel telefonisch en via Whatsapp bereikbaar.