Open aanhangers
Gesloten aanhangers
Paardentrailers
We leveren ook:
Bezoek ons
Brink 8
7731 TG Ommen
Mail ons
Breedte: 120 cm
Lengte: 205 cm
Hoogte bordwand: 35 cm
Laadvermogen: 1080 kg
Product omschijving
Product specificaties
| Assen | Enkel |
|---|---|
| Breedte | 120 cm |
| Conditie | Nieuw |
| Eigen gewicht | 270 kg |
| Geremd | Geremd |
| Gewichtsklasse | 1350 kg |
| Hoogte bordwand | 35 cm |
| Laadvermogen | 1080 kg |
| Lengte | 205 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1350 kg |
| Merk | Anssems |
| Model | bakwagen, BSX |
Neem contact op met Bert
Alternatieven voor jouw geselecteerd
Vakantie t/m 11 augustus
Wij genieten van onze vakantie. T/m 11 augustus zijn we wel telefonisch en via Whatsapp bereikbaar.