Open aanhangers
Gesloten aanhangers
Paardentrailers
We leveren ook:
Bezoek ons
Brink 8
7731 TG Ommen
Mail ons
Breedte: 165 cm
Lengte: 305 cm
Hoogte zijwand: 230 cm
Laadvermogen: 1070 kg
Product omschijving
Wij bieden aan:
Nieuwe Böckmann Champion Kutche C. Aluminium opbouw met zwart metallic kap. Incl. zadelkamer en veel extra’s.
Prijs € 11.500,00 exclusief btw exclusief. kenteken en leges.
Inruil is mogeijk. Stuur foto’s via WhatsApp 0645122092 en wij doen een voorstel. WhatsApp 06-45122092 wordt doorgaans het snelst beantwoord. Ook kunt u hier uw foto’s heen sturen voor eventuele inruil of inkoop van uw aanhanger.
Maximum massa: 2.700 kg
Eigen gewicht: ca. 1.630 kg op kenteken RDW
Laadvermogen: 1.070 kg
Bouwjaar: nieuw
Bakmaat: ca. 305 x 165 x 230
Eigen kenteken: JA
Deze Böckmann wordt geleverd met:
13p stekker
zwaar neuswiel
zadelkamer
aluminium opbouw
aluminium bodem
klimlaten op klep
automatisch oprollend zeil
trapbescherming
gewatteerde borst stangen
camera voorbereiding
Opties tegen meerprijs
SCM double lock slot
Extra verlichting
camera
led verlichting
spiraalstekker
Nieuwe wagens worden volledig onder garantie uitgeleverd. Bij nieuwe wagens worden kenteken en leges worden apart vermeld op factuur en bedragen € 150,00.
Bij occasions zijn de kenteken en legekosten € 10,65 en komen voor rekening van koper. Gebruikte wagens zijn niet nagezien en kunnen tot die tijd voor de genoemde prijs zonder garantie verkocht worden, tenzij anders vermeld.
Is dit niet de trailer die u zoekt, neem dan vrijblijvend contact op middels email of telefoon (Whatsapp) en geef uw wensen door. Wij offreren u ook graag de wagen naar uw eigen wensen. We hebben diverse nieuwe en gebruikte wagens op voorraad staan.
Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen via WhatsApp of telefonisch.
We zijn bijna altijd telefonisch of per WhatsApp bereikbaar en naast onze reguliere openingstijden op afspraak geopend. Tel 06 45122092
Ma – vr van 8.00 uur tot 17.00 uur
Za van 9.00 uur tot 14.00 uur
We zijn RDW erkend. Tenaamstellen en vrijwaren doen we in eigen huis.
Wij kunnen diverse merken leveren.
Saris, Bockmann, Eduard, Anssems, Henra, Blyss, Baos, Hapert, Hulco, Brian James, Ifor Williams, Humbaur, Cheval Liberte, Bucker, Sirius, Atec, XX-Trail, Blomert, Titan, Mustang, Respo, TwinTrailer
Bakwagen – Bagagewagen – Plateauwagen – Autoambulance – Paardentrailer – Gesloten aanhangwagen – Machinetransporter – Kipper – Elektrische Kipper – Autotransporter – Verkoopwagen – Hondentrailer – Minigravertransporter – Motortrailer – Koetstrailer – Huifaanhangwagen – Multitransporter – Koeltrailer – Koelaanhangwagen – Koelaanhanger – Koel aanhangwagen – plateauwagens – machinetransporters – gesloten bakwagens – bakwagens – wagens met huif – multi-transporters – oprijwagens
Product specificaties
| Assen | Tandem |
|---|---|
| Breedte | 165 cm |
| Conditie | Nieuw |
| Eigen gewicht | 1630 kg |
| Geremd | Geremd |
| Gewichtsklasse | 2700 kg |
| Hoogte zijwanden | 230 cm |
| Laadvermogen | 1070 kg |
| Lengte | 305 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2700 kg |
| Merk | Böckmann |
| Model | 2 paards, Champion, koetstrailer |
| Voorraad status | Direct leverbaar |
Neem contact op met Bert
Alternatieven voor jouw geselecteerd
Vakantie t/m 11 augustus
Wij genieten van onze vakantie. T/m 11 augustus zijn we wel telefonisch en via Whatsapp bereikbaar.