Open aanhangers
Gesloten aanhangers
Paardentrailers
We leveren ook:
Bezoek ons
Brink 8
7731 TG Ommen
Mail ons
Neem contact op bij interesse
Breedte: 165 cm
Lengte: 310 cm
Hoogte zijwand: 230 cm
Laadvermogen: 1828 kg
Product omschijving
Wij bieden aan:
Nieuwe Bockmann Champion Esprit. Met Alu pakket en trapbescherming op de zadelkamer
Prijs van getoonde trailer € 8.057,00 ex btw excl. kenteken en leges.
Inruil is mogelijk. Stuur uw foto’s per WhatsApp naar 0645122092 en wij maken u een voorstel.
Maximum massa: 2.400 kg
Eigen gewicht: ca. 572 kg (volgens RDW)
Laadvermogen: 1.828 kg
Bouwjaar: nieuw
Bakmaat: ca. 310 x 165 x 230
Eigen kenteken: JA
Deze Bockmann wordt geleverd met:
13p stekker
zwaar neuswiel
zadelkamer
aluminium opbouw
aluminium vloer
klimlaten op klep
wieldoppen
rolzeil
trapbescherming
MSS systeem
panieksluiting
Wielschokbrekers
Zwart metallic polyester kap
zwarte wieldoppen
Optioneel:
SCM Double lock slot
Camera
Achteruitrijverlichting
Reservewiel
Nieuwe wagens worden volledig onder garantie uitgeleverd. Bij nieuwe wagens worden kenteken en leges worden apart vermeld op factuur en bedragen € 150,00.
Bij occasions zijn de kenteken en legekosten € 10,65 en komen voor rekening van koper. Gebruikte wagens zijn niet nagezien en kunnen tot die tijd voor de genoemde prijs zonder garantie verkocht worden, tenzij anders vermeld.
Is dit niet de trailer die u zoekt, neem dan vrijblijvend contact op middels email of telefoon (Whatsapp) en geef uw wensen door. Wij offreren u ook graag de wagen naar uw eigen wensen. We hebben diverse nieuwe en gebruikte wagens op voorraad staan.
Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen via WhatsApp of telefonisch.
We zijn bijna altijd telefonisch of per WhatsApp bereikbaar en naast onze reguliere openingstijden op afspraak geopend. Tel 06 45122092
Ma – vr van 8.00 uur tot 17.00 uur
Za van 9.00 uur tot 14.00 uur
We zijn RDW erkend. Tenaamstellen en vrijwaren doen we in eigen huis.
Wij kunnen diverse merken leveren.
Saris, Bockmann, Eduard, Anssems, Henra, Hapert, Hulco, Blyss, Brian James, Ifor Williams, Humbaur, Cheval Liberte, Bucker, Sirius, Atec, XX-Trail, Blomert, Baos Titan, Mustang, TwinTrailer, Respo
Bakwagen – Bagagewagen – Plateauwagen – Autoambulance – Paardentrailer – Gesloten aanhangwagen – Machinetransporter – Kipper – Elektrische Kipper – Autotransporter – Verkoopwagen – Hondentrailer – Minigravertransporter – Motortrailer – Koetstrailer – Huifaanhangwagen – Multitransporter – Koeltrailer – Koelaanhangwagen – Koelaanhanger – Koel aanhangwagen – plateauwagens – machinetransporters – gesloten bakwagens – bakwagens – wagens met huif – multi-transporters – oprijwagens
Product specificaties
| Assen | Tandem |
|---|---|
| Breedte | 165 cm |
| Conditie | Nieuw |
| Eigen gewicht | 572 kg |
| Geremd | Geremd |
| Gewichtsklasse | 2400 kg |
| Hoogte zijwanden | 230 cm |
| Laadvermogen | 1828 kg |
| Lengte | 310 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2400 kg |
| Merk | Böckmann |
| Model | Champion, Esprit |
| Voorraad status | Direct leverbaar |
Neem contact op met Bert
Alternatieven voor jouw geselecteerd
€ 8.057,00 Ex. Btw
Vakantie t/m 11 augustus
Wij genieten van onze vakantie. T/m 11 augustus zijn we wel telefonisch en via Whatsapp bereikbaar.