Open aanhangers
Gesloten aanhangers
Paardentrailers
We leveren ook:
Bezoek ons
Brink 8
7731 TG Ommen
Mail ons
Breedte: 222 cm
Lengte: 553 cm
Hoogte zijwand: 220 cm
Laadvermogen: 2334 kg
Product omschijving
Product specificaties
| Assen | Tridem |
|---|---|
| Breedte | 222 cm |
| Conditie | Nieuw |
| Geremd | Geremd |
| Lengte | 553 cm |
| Merk | Henra |
| Model | gesloten plateauwagen |
| Eigen gewicht | 1166 kg |
| Laadvermogen | 2334 kg |
| Hoogte zijwanden | 220 cm |
| Gewichtsklasse | 3500 kg |
Neem contact op met Bert
Alternatieven voor jouw geselecteerd
Vakantie t/m 11 augustus
Wij genieten van onze vakantie. T/m 11 augustus zijn we wel telefonisch en via Whatsapp bereikbaar.