Open aanhangers
Gesloten aanhangers
Paardentrailers
We leveren ook:
Bezoek ons
Brink 8
7731 TG Ommen
Mail ons
Breedte: 202 cm
Lengte: 401 cm
Hoogte zijwand: 160 cm
Laadvermogen: 1276 kg
Product omschijving
Product specificaties
| Assen | Tandem |
|---|---|
| Breedte | 202 cm |
| Conditie | Nieuw |
| Geremd | Geremd |
| Gewichtsklasse | 2000 kg |
| Lengte | 401 cm |
| Merk | Henra |
| Model | gesloten plateauwagen |
| Eigen gewicht | 724 kg |
| Laadvermogen | 1276 kg |
| Hoogte zijwanden | 160 cm |
Neem contact op met Bert
Alternatieven voor jouw geselecteerd
Vakantie t/m 11 augustus
Wij genieten van onze vakantie. T/m 11 augustus zijn we wel telefonisch en via Whatsapp bereikbaar.