Open aanhangers
Gesloten aanhangers
Paardentrailers
We leveren ook:
Bezoek ons
Brink 8
7731 TG Ommen
Mail ons
Breedte: 138 cm
Lengte: 315 cm
Hoogte zijwand: 190 cm
Laadvermogen: 2130 kg
Product omschijving
Product specificaties
| Assen | Enkel |
|---|---|
| Breedte | 138 cm |
| Conditie | Nieuw |
| Eigen gewicht | 570 kg |
| Geremd | Geremd |
| Gewichtsklasse | 2700 kg |
| Hoogte zijwanden | 190 cm |
| Laadvermogen | 2130 kg |
| Lengte | 315 cm |
| Merk | Henra |
| Model | gesloten bakwagen |
Neem contact op met Bert
Alternatieven voor jouw geselecteerd
Vakantie t/m 11 augustus
Wij genieten van onze vakantie. T/m 11 augustus zijn we wel telefonisch en via Whatsapp bereikbaar.