Open aanhangers
Gesloten aanhangers
Paardentrailers
We leveren ook:
Bezoek ons
Brink 8
7731 TG Ommen
Mail ons
Neem contact op bij interesse
Breedte: 158 cm
Lengte: 315 cm
Hoogte zijwand: 190 cm
Laadvermogen: 1900 kg
Product omschijving
Wij bieden aan:
Nieuwe Henra gesloten aanhangwagen. Opbouw van sandwich wanden. Geheel glad. Standaard wagen met als extra, achterklep, expert pakket en led verlichting binnenin. Deze staat op voorraad dus snel rijden is mogelijk.
Prijs € 7.250,00 ex btw, ex kenteken en leges.
Inruil en financiering is mogelijk. Ook kunnen wij zelf uw wagen voorzien van reclame. Alles onder 1 dak verzorgd door ons zusterbedrijf ZieDeSign BV.
WhatsApp 0645122092 wordt doorgaans het snelst beantwoord. Ook kunt u hier uw foto’s heen sturen voor eventuele inruil of inkoop van uw aanhanger.
Maximum massa: 2.700kg
Eigen gewicht: ca. 800 kg op kenteken RDW
Laadvermogen: 1.900 kg
Bouwjaar: nieuw
Bakmaat: ca. 315 x 158 x 190
Eigen kenteken: JA
Deze Henra wordt geleverd met:
Nieuwe wagens worden volledig onder garantie uitgeleverd. Bij nieuwe wagens worden kenteken en leges worden apart vermeld op factuur en bedragen € 150,00.
Bij occasions zijn de kenteken en legekosten € 10,65 en komen voor rekening van koper.
Gebruikte wagens zijn niet nagezien en kunnen tot die tijd voor de genoemde prijs zonder garantie verkocht worden, tenzij anders vermeld.
Is dit niet de trailer die u zoekt, neem dan vrijblijvend contact op middels email of telefoon (Whatsapp) en geef uw wensen door. Wij offreren u ook graag de wagen naar uw eigen wensen. We hebben ca 150 nieuwe en gebruikte aanhangwagens en paardentrailers op voorraad staan.
Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen via WhatsApp of telefonisch.
We zijn bijna altijd telefonisch of per WhatsApp bereikbaar en naast onze reguliere openingstijden op afspraak geopend. Tel 06 45122092
Ma – vr van 8.00 uur tot 17.00 uur
Za van 9.00 uur tot 14.00 uur
We zijn RDW erkend. Tenaamstellen en vrijwaren doen we in eigen huis.
Wij kunnen diverse merken leveren.
Saris, Bockmann, Eduard, Anssems, Henra, Hapert, Hulco, Brian James, Ifor Williams, Humbaur, Cheval Liberte, Baos, Bucker, Sirius, Atec, XX-Trail, Blomert, Titan, Mustang
Bakwagen – Bagagewagen – Plateauwagen – Autoambulance – Paardentrailer – Gesloten aanhangwagen – Machinetransporter – Kipper – Elektrische Kipper – Autotransporter – Verkoopwagen – Hondentrailer – Minigravertransporter – Motortrailer – Koetstrailer – Huifaanhangwagen – Multitransporter – Koeltrailer – Koelaanhangwagen – Koelaanhanger – Koel aanhangwagen – plateauwagens machinetransporters gesloten bakwagens bakwagens wagens met huif multi-transporters oprijwagens
Product specificaties
| Conditie | Nieuw |
|---|---|
| Geremd | Geremd |
| Laadvermogen | 1900 kg |
| Eigen gewicht | 800 kg |
| Voorraad status | Direct leverbaar |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2700 kg |
| Assen | Tandem |
| Breedte | 158 cm |
| Gewichtsklasse | 2700 kg |
| Hoogte zijwanden | 190 cm |
| Lengte | 315 cm |
| Merk | Henra |
| Model | gesloten bakwagen |
Neem contact op met Bert
Alternatieven voor jouw geselecteerd
€ 7.250,00 Ex. Btw
Vakantie t/m 11 augustus
Wij genieten van onze vakantie. T/m 11 augustus zijn we wel telefonisch en via Whatsapp bereikbaar.